“Steinel”: patikima sensorinė technika
06 0

Paskelbė  data Naujienos

“Steinel” sensorinė technika skirta automatiniam šviesos valdymui – sensoriaus jautrumo zonoje užfiksuotas judesys ją įjungia, o po vartotojo paties nusistatyto laiko tarpo šviesa automatiškai išjungiama. Kai kurie modeliai turi papildomas funkcijas – tai “švelnus” šviesos įsijungimas ir išsijungimas, 4 valandų pastovaus švietimo funkcija, “budintis” režimas. Sensorinė technika leidžia gyventi patogiau – nereikia tamsoje ieškoti šviesos jungiklio, o jums vaikštant po namus ar aplink juos, šviesa „vaikšto“ kartu su jumis. Saugu, patogu, ekonomiška !!!

Firma “Steinel” gamina judesio sensorius ir sensorinius žibintus laukui bei vidaus patalpoms. Judesio sensoriai yra dviejų rūšių – infraraudonųjų spindulių (IRS) ir radijo bangų. IRS judesio sensoriai gali būti naudojami tiek lauke, tiek ir viduje, radio bangų judesio sensoriai naudotini tik vidaus patalpose. Radio bangų sensorių pranašumas prieš IRS sensorius yra tas, kad radijo bangų sensorius gali būti paslėptas po šviestuvo gaubtu ar kitu konstrukciniu elementu. Taip negadinamas šviestuvo dizainas.

Visa “Steinel” produkcija gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų ir komponenetų. Gamybos procese penkiuose skirtinguose gamybos etapuose vykdoma kiekvieno gaminio kokybės kontrolė. Firma nuolat atnaujina savo gaminių asortimentą, daug dėmesio skiria naujovėms. Savo ruožtu, vis naujus, geresnės kokybės ir šiuolaikiškesnio dizaino ir techninių savybių gaminius klientams siūlome ir mes.

Pagal sudėtingumą ir funkcines galimybes “Steinel” produkcija skirstoma į dvi pagrindines grupes: mėgėjams ir profesionalams. Tiesioginiams vartotojams pritakyti gaminiai yra paprastesni, taip pat paprastesnis ir jų montažas bei valdymas. Profesionalams skirta produkcija yra tobulesnė, tad ir kiek sudėtingesnė. Žinoma, ne paskutinėje vietoje ir ekonomija – juk be reikalo plieskianti šviesa tikrai nepadės sutaupyti. Tad jeigu jūs, šiuolaikiškas žmogus, susidomėjote šia produkcija ir jos privalumais, užsukite pas mus. Ir visai nesvarbu, kad jūsų namas ar butas jau pastatytas ar suremontuotas – mes rasime sprendimus visais atvejais apsieinant be didesnių remonto darbų.

Komentuoti

3 + fifteen =

*būtina