25 0

Paskelbė  data Naujienos

stw_110021224Steinel sprendimas: visad veikiantys saulės energija įkraunami šviestuvai. Kaip mums pavyko sukurti visada veikiančius saulės energija įkraunamus šviestuvus, nors saulė šviečia ne visad. Pripažįstame, kad saulės energija įkraunamų šviestuvų mūsų asortimente ilgą laiką nebuvo. Nors ir turime sodus arba kitas vietas, apšviečiamas saulės kaip energijos šaltinio. Vertindami parduodamus saulės energija įkraunamus šviestuvus ir atsižvelgdami į savo patirtį buvome vieningos nuomonės: silpna spinduliavimo galia, pasenusi technologija, o žiemą šviestuvas dažnai ir visiškai nepanaudojamas, nes tiesiog neveikia.
Todėl jokio kitokio tikslo ir negalėjo būti, kaip tik sukurti patį geriausią saulės energija įkraunamą šviestuvą, kokį tik galime įsivaizduoti. Tarptautiniu mastu atlikdami tyrimus su universitetais, mes dvejus metus viskuo abejojome ir viską vertėme aukštyn kojomis. Rezultatas – saulės energija įkraunamas šviestuvas su šiuo metu geriausiais techniniais komponentais ir parametrais. Jis su didelės galios infraraudonųjų spindulių sensorium, iš monokristalų pagamintu saulės elementu, baterija, galinčia “pakęsti” labai žemą minusinę temperatūrą ir galintis 50 parų veikti be saulės. Ir visa tai pagal poreikį valdoma gudriai sumanyta mūsų pačių sukurta programine įranga.
Šitaip pasiekėme savo tikslą – sukūrėme saulės energija įkraunamus šviestuvus XSolar, puikiai šviečiančius 365 paras per metus ir 0,- EUR išlaidų elektros energijai. Pritaikytus tvirtinti visur, kur nėra elektros įvado.
Štai tokie jie, XSolar, pasaulyje patys efektyviausi saulės energija įkraunami šviestuvai. Jų apšvietimo sistemą sudaro 6 LED naudoja tik 1,2W ir skleidžia 150 lm šviesos srautą, kurio intensyvumas 124 lm/W. Tai dvylika kartų efektyviau, nei standartinė lemputė ir tolygiai apšviečia iki 30 m² dydžio plotą. LED eksploatavimo trukmė – 50.000 valandų, taigi, lemputės keisti Jums tikrai niekada neprireiks! Šviestuvas susiaktyvina vos lauke sutemsta. Žmogui artėjant link šviestuvo, apatinėje LED panelės dalyje nepastebimai integruotas infraraudonųjų spindulių sensorius be garso automatiškai įjungia apšvietimą. Jūs galite pasirinkti ir budinčio pašvietimo režimą. Patentuotas išmanusis mikroprocesorinis valdymas užtikrina maksimalų energijos vartojimo efektyvumą. O veikimo spartą ir energijos vartojimą reguliuoja programinė įranga.