Apie UAB Kvarcas
29 0

Paskelbė  data Apie mus

Mūsų įmonė drąsiai gali pretenduoti į seniausios įmonės titulą ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje. Ji buvo įkurta dar 1988 metais kaip kooperatyvas „KVARCAS”. 1990 metais kooperatyvas „Kvarcas” buvo reorganizuotas į V. Kaupo įmonę „KVARCAS”. Nuo įkūrimo iki 1994 m. „Kvarcas” vykdė gamybinę veiklą bei teikė paslaugas: gamino automobilines apsaugines signalizacijos sistemas ir jas montavo į automobilius bei atliko automobilių techninio aptarnavimo ir remonto darbus.

1993 metais pasirašius atstovavimo sutartį su Vokietijos firma „Steinel GmbH”, o 1994 metais – bendradarbiavimo susitarimą su Vokietijos firma „Mann+Hummel Filterwerk GmbH” mūsų įmonė užsiėmė ir didmenine prekyba. Todėl 1994 m. birželio mėnesį „Kvarcas” buvo reorganizuotas – buvo įkurta UAB „Kauno Kvarcas”, kuriai buvo perduota veiklos dalis, susijusi su automobilių aptarnavimu, o įmonė „Kvarcas” koncentravosi didmeninėje prekyboje. Taip susiklostė situacija, kad įmonės veikla tapo susijusi su dviem skirtingomis produktų grupėmis – šviestuvais ir filtrais.

2004 metais įmonė buvo dar kartą pertvarkyta – ji tapo uždarąja akcine bendrove.

Šiuo metu pagal įvairias sutartis ir susitarimus UAB „Kvarcas” bendradarbiauja su dar dešimtimi Vokietijos ir Austrijos firmų, veiklą vykdo tik Lietuvoje ir užsiima šių firmų gaminių didmenine ir mažmenine prekyba.

Idant partnerių gaminiai laiku būtų patiekti užsakovams, nuo 1995 m. „Kvarcas” turi savo transporto padalinį, kuris užsiima tiek mūsų krovinių, tiek smulkių krovinių kitiems Lietuvos užsakovams gabenimu iš Vakarų Europos šalių. Taip pat turime licenciją keleiviams vežti užsakomaisiais reisais tarptautiniais maršrutais.

2001 metais „Kvarcas” įkūrė šviestuvų saloną „Vokiški šviestuvai” Kaune, A. Mickevičiaus g. 17, o 2002 metais – ir Vilniuje, Vingrių g. 13. Didmeninė prekyba filtrais buvo vykdoma Kaune Jonavos 260. Plečiantis veiklos mastams nuo 2006 metų abu įmonės Kauno skyriai buvo apjungti ir perkelti į naujas patalpas adresu Neries krantinė 32. Dabar čia randasi ir šviestuvų salonas, ir didmeninės prekybos filtrais padalinys, ir įmonės kontora.

Komentuoti

12 − seven =

*būtina